Vítejte

18. srpna 2011 v 21:57 | Katherine Black |  Welcome

Vítám vás. Tyto stránky byly založeny na základě mnoha žádostí právě od vás. Je mezi náma mnoho fanoušků Harryho Pottera a tento počet se neustále zvyšuje. Proto jsem nesmírně ráda, že se mi konečně povedlo otevřít tento blog, který má sloužit jako virtuální Bradavice a útočiště pro všechny fanoušky. Nenechte se prosím zastrašit dělením do kolejí, ale to nám usnadní komunikaci a hlavně budu mít přehled o tom, kdo na škole je :). V čem to tedy spočívá? Stránka bude neustále obnovována a bude sem přidáváno mnoho soutěží, debat, novinek o HP a všichni beznadějní fanoušci si jistě přijdou na své.
Samozřejmě se bude pořádat náběr studentů a vzhledem k tomu, že jsem školu otevřela teď i konkurz na profesorská místa, kteří budou mít přístup do kabinetu. Pokud se chcete stát profesorem nebo studentem klikněte zde -
chci být profesorem
/ chci být studentem. Samozřejmě vás nečeká nic, jako učení, ale přidáte se tím k mnoha fanouškům a věřte mi, že se snadno ponoříme do atmosféry Bradavické školy.
Dále musím uvést, jak, co bude fungovat. Jak jste si jistě všimli nahoře je rozpis kolejí do kterých budete po zapsání zařazeni. (Profesorů se to netýká). Kolej, která vám bude vybrána bude vaším hlavním útočištěm a věřím, že si tam najdete mnoho kamarádů. (Samozřejmě jsem se na dřívějším blogu setkala i s nenávistí vůči jiným kolejím, ale to k tomu patří ne :)?).
Co je v menu: 1. Kabinet --> místo určené pouze pro profesory. Pokud bude mít nějaký student dotaz nebo se rozhodne žalovat (i takové jsme měli ) může také napsat příspěvek
2. Rooms -- Budou neustále přidávány různé třídy, prostory a jiné. Tam si můžete psát co a jak chcete. (Může se stát, že bude mít místnost jasně vymezená pravdila nebo bude pouze k určitému účelu - v takovém případě se psát vše nesmí )
3. Tajemná komnata --> Místnost, kde se bude konat většina schůzek. Něco, jako kavárnička ve které vám budu nejčastěji přidávat novinky, schůzky, atd. à vždy napíšu o koho se bude jednat (např. Zmizojelska kolej, pouze profesoři, atd.). Diskuze v této komnatě se budou uzavírat a nové otevírat.
4. Teachers, Students --> výpis studentů a profesorů, kteří se zapsali :). U Studentů bude název koleje a dále jméno, které si vyberete - Jména samozřejmě můžou být vaše. Nikdo mi tam nemusí psát Harry Potter nebo Harmiona :). U profesorů to však je jiné. Musíte si vybrat pouze jméno, které se vyskytuje v knize a já na tento seznam dopíšu i vaše jméno (jestli chcete přezdívku). Proto jistě chápete, že jsou místa pro profesory omezená.

Očekávám od vás-PRAVDILA: 1. opravdu by se sem měli hlásit pouze fanoušci HP. Nemusíte se bát zkoušet vás nebudu, ale je potřeba aby jste se účastnili alespoň pár debat nebo příběhů (uvidíte příště).
2. Profesoři se musí chovat, jako profesoři. To neznamená, že máte právo nadávat studentům, ale jste něco jako admini a očekávám od vás větší aktivitu (jako v normální škole - tam se studenti taky flákají ne? :)). Do kabinetu můžete psát jestli chcete někoho svolat ( budete-li prof. Mg gonagalová nebo někdo podobný může se stát, že vám bude přidělena kolej a bylo by dobré se i o ni jednou za čas starat.)
3. Psát by se mělo formou: Například nacházíme-li se v nějaké restauraci à * Přišla , dá si ležák rozhlédne se a očekává, že si k ní někdo přisedne.
další koment: * Vidím holku která sedí sama a pije ležák. Přisednu si k ní. Z jaké si koleje? Ptám se………………..atd. Samozřejmě se můžete ptát a bavit normálně, ale z vlastních zkušeností vím moc dobře, že ta první metoda funguje velice dobře. à A TOTO JE VELICE DŮLEŽITÉ TAK TO PROSÍM AKCEPTUJTE. Každý, kdo chce být studentem či profesorem musí s pravidly souhlasit!!!!!!!!!!!!!!!!
Věřte mi, že až se to rozběhne nebudete litovat, že jste se přihlásili :) tak se toho chopte ještě když je čas. A můžete být součástí nových virtuálních bradavic.
S pozdravem Katherine - zde budu známá jako prof. Katherine Black a budu se snažit pomáhat všem kolejím v soutěžích, ale pssst ;).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama