Konkurz na profesory

Konkurz na profesora probíhá

18. srpna 2011 v 17:52 | Katherine Black
Tady probíhá zmíněný konkurz na profesory této školy. Budete na blogu velice vážené osoby a doufám, že se podle toho budete i chovat. Profesory si vyberu já usoudím-li, že budete aktivní.

Je však nutné aby jste akceptovali pravidla a věděli o co se jedná.

P.S. Můžete to brát i jako nějaký druh reklamy jelikož váš web zveřejním u jména :), ale v případě neaktivity vás budu muset ze seznamu vymazat


Pravdila :

Očekávám od vás:
1. opravdu by se sem měli hlásit pouze fanoušci HP. Nemusíte se bát zkoušet vás nebudu, ale je potřeba aby jste se účastnili alespoň pár debat nebo příběhů (uvidíte příště).
2. Profesoři se musí chovat, jako profesoři. To neznamená, že máte právo nadávat studentům, ale jste něco jako admini a očekávám od vás větší aktivitu (jako v normální škole - tam se studenti taky flákají ne? :)). Do kabinetu můžete psát jestli chcete někoho svolat ( budete-li prof. Mg gonagalová nebo někdo podobný může se stát, že vám bude přidělena kolej a bylo by dobré se i o ni jednou za čas starat.).
3. Psát by se mělo formou: Například nacházíme-li se v nějaké restauraci à * Přišla a dá si ležák rozhlédne se a očekává, že si k ní někdo přisedne.
další komment: * Vidím holku která sedí sama a pije ležák. Přisednu si k ní. Z jaké si koleje? Ptám se………………..atd. Samozřejmě se můžete ptát a bavit normálně, ale z vlastních zkušeností vím moc dobře, že ta první metoda funguje velice dobře. --> A TOTO JE VELICE DŮLEŽITÉ TAK TO PROSÍM AKCEPTUJTE. Každý, dko chce být studentem či profesorem musí s pravidly souhlasit!!!!!!!!!!!!!!!!
Akceptujete-li prosím napište do komentářů -
1. Akceptuju
2. Jméno profesora -můžete si samozřejmě vybrat už i mrtvé profesory (např. Snapea :)) ale prosím nevybírejte si Abuse Brumbála. Nechci aby tady byly velké rozdíly a někdo jako ředitel školy nepřipadá v úvahu.
3. Vaše jméno (popř. přezdívku)
4.blog, kam vám napíšu jestli jsem vás vybrala
Více informací o chodu stránky TADY
 
 

Reklama