Oznámení

Oznamuji

24. srpna 2011 v 14:43 | Katherine Black
Oznamuji, že dnes jsme měli tu čest přivítat dvě nové studentky jednu do Nebelvíru a jednu do Mrzimoru tak prosím aby jste je všichni ve svých kolejích přivítali.
Dále je už zveřejněná hodina tak doufám, že se někdo učí! :)
Pořád čekáme na jednoho soutěžícího takže opravdu nemohu vyhodnotit soutěž, ale už se nemohu dočkat. Je to závěr celého prvního turnaje!
Mám v plánu vytvořit soutěž čistě pro profesory aby to nebylo vždy tak jednostranné takže se máte na, co těšit :).

Neustále mi mnoho lidí píše jestli nemůže také založit virtuální bradavice....Abych vás toho psaní ušetřila! Sledovát vás nemůžu, ale ano vadilo by mi to a hlavně kdyź jedna nejmenovaná osoba dokonce napsala.... Píšu jen, že si od tebe vypůjčím pár obrázků do své školy, kterou také zakládám! Lidé neštvěte mě! Jendou narazím na stejný obrázek a pošlu na vás celý svůj čarodějnický sbor! A že už umíme kouzla, co? :D


Katherine Black

Novinky

23. srpna 2011 v 14:14 | Katherine
Přináším pár novinek, které budou určitě hodně z vás zajímat.
Se Severusem jsme dopěli k závěru, že bude nejvhodnější když se zavede všem profesorům jejich vlastní kabinet. A to pro případ, že student bude potřebovat konkrétní radu přímo od něj. Také bude v kabinetech probíhat zkoušení za které mohou jednotlivci získat body (první zkoušku z lektvarů plánuji na čtvrtek ;)).
Dále ať, prosím, profesorský sbor přivíta novou profesorku Umbridgeovou (nedělejte si předsudky z filmu :D)
Tato profesorka zatím nemá přidělenou kolej, ale přijdou-li další dva profesoři bude spolu s Hagridem zástupce jedné z kolejí!
Bude-li výuka lektvarů prospěšná a proběhne-li i zkoušení v pořádku další profesoři se mají na co těšit - rozběhnu i jejich hodiny! ---- PROSÍM MÁ-LI ZÁJEM I PROFESORKA UMBRIDGEOVÁ O NĚJAKOU HODINU, kTERÁ JEŠTĚ NENÍ ZABRANÁ AŤ DOPŘEDU NAPÍŠE TO SAMÉ PLATÍ I PRO HAGRIDA. (seznam zabraných hodin: péče o kouzelné tvory, jsnovidectví, astronomie, přeměňování, starodávné runy a lektvary)
Zítra má také začít výuka takže už od ranních hodin sem přidám první hodinu lektvarů (najdete v učebně lektvarů). Hodinu samozřejmě zpracoval prof. Severus Snape takže dotazy ohledně tématu pak pište přímo tam popřípadě do jeho kabinetu, který zveřejním také. Bylo by vhodné aby jste si to zítra pečlivě prostudovali a možná udělali i zápisky jelikož následující den hned začne menší zkoušení u něj v kabinetu (článek dočasně na testování smažu!) za které studenti mohou získat body!
To je prozatím vše doufám, že naší vyvolení už pracují a jestli ne---Tak se nic neděje jelikož na to máte sppooooustu času.
Všem držím palce, Katherine Black

Vyhodnocení 2. kola

22. srpna 2011 v 22:00 | Katherine Black
Takže, je načase udělit slibované vyhodnocení druhé soutěže našeho školního turnaje. Tato soutěž vám nepřidá tak velký počet bodů, jako první, ale určitě to stálo zato. Některé návrhy mě dostaly. Vyhrává ten nejoriginálnější, jak jsem dříve psala, ale samozřejmě dostane každý nějaké bodové ohodnocení. Všimla jsem si, že se tam vyskytuje dvakrát stejná věc, která mi přišla nejvtipnější. Rozhodla jsem se udělit plný počet bodů profesorce Sinistrové, která to napsala, jako první - mluvím o hůlkové skleróze. A další plný počet získáva nápad s křečovýma žílama. Ostatní dostanou po pěti bodech.
Dále je nutné napsat, že Benovi Owenovi a Gryffindoru bylo uděleno 5 bodů za aktivitu od profesorky Babblingové.
Počet bodů:

Gryffindor: 15
Hufflepuff: 10
Ravenclaw: 10
Slytherin: 10

I tak malý počet bodů některým kolejím výrazně pomohl takže gratuluji. Zítra už půjde o větší počet.
Do oběda bych měla zveřejnit článek s postupem při dalším kole. Po obědě však musím odejít takže budou - li nějaké problémy prosím obraťte se na Hagrida v kabinetu, který o té soutěží ví takže vám s pravidly dokáže pomoci také, ale myslím, že to bude jasné dost.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VŠAK JE ABY MI PROFESOŘI JEDNOTLIVÝCH KOLEJÍ NAPSALI DO ZÍTŘKA DO 10:00!!!! (NEJLEPŠÍ BY TO BYLO JEŠTĚ DNES ALE CHÁPU, ŽE TO ASI NEBUDE U VŠECH MOŽNÉ) STUDENTA ZE SVÉ KOLEJE, KTERÝ VAŠI KOLEJ BUDE REPREZENTOVAT V POSLEDNÍ ZKOUŠCE! ZÍTRA V TOM UŽ MUSÍ BÝT JASNO JELIKOŽ SE DO SOUTĚŽE SMÍ ZAPOJIT POUZE JEDEN VYVOLENÝ! - PIŠTE TO POUZE DO TOHOTO ČLÁNKU!
Přeji krásne sny! Katherine Black

Výzva pro opozdilce

22. srpna 2011 v 18:19 | Katherine Black
Připomínám všem kteří ještě nevyzkoušeli něco přidat do soutěže, že je nejvyšší čas. Tentokrát to uzavřu dnes v deset hodin jelikož se opravdu jednalo o malou soutěž tak doufám, že se vás ještě pár zapojí. Každý bod je přeci dobrý :).
Počet bodů a následující (finální soutěž) tohoto turnaje vám však zveřejním až zítra dopoledne a to z důvodu, že mnoho z vás sem už kolem desáté nedorazí a chci aby jste každý měl alespoň nějaký obraz :). Poslední soutěž bude mít delší trvání a bylo by pak vhodné aby jste se nad ní opravdu zamysleli jelikož vyhraje nejkrativnější nápad, ale více si povíme až zítra.
Katherine Black


P.S. Už je pro vás připravena první hodina lektvarů. Tu však zveřejním až ve středu takže se máte na, co těšit.Profesor Snape odvedl skvělou práci.

Oznam

22. srpna 2011 v 13:00 | Katherine Black
Opět vás zdravím :).
V průběhu dneška si musíme ujasnit pár věcí.
1. pořád probíhá zápis na hodiny, kde si profesoři mohou vybrat, co chtějí učit (zabrané už jsou: hodiny jansovidectví, péče o kouzelné tvory, starodávné runy, lektavary, astronomie a hodina přeměňování). Má -li někdo další zájem napište

2. Jistě jste si všimi, že jsem už zveřejnila učebnu lektvarů. Profesor Snape už má za úkol připravit si téma k první hodině. Až to bude napíšu, jak bude výuka a další zkoušení probíhat. Dále se omlouvám všem ostatním profesorům, že jejich učebny zatím nejsou, ale musíme to nejdřív otestovat. Bude -li hodina lektvarů úspěšná přidám postupně i další učebny a všem dám dopředu věďět dokdy mi napíše první hodinu. Severus by s výukou měl začít ve středu nebo čtvrtek (bude upřesněno)

3. Pořád probíhá druhá soutěž tak doufám, že se zapojíte všichni (soutěž probíhá zde).
Tato bude mít menší počet bodů, ale třetí a poslední kolo v turnaji vám přinese opět bodů více. Kolo bude zřejmě nejtežší a tímto chci opět poděkovat našemu drahému Hagridovi za skvělý nápad!

4. Jsem nesmírně vděčná za návštěvnost, která je dokonalá! I když nás ještě není nijak velký počet zvládáte to skvěle a doufám, že v průběhu vaši účasti v bradavicích ještě vymyslím mnoho způsobů jak vás odměnit.
S pozdravem Katherine Black

Převelice se omlouvám!!!

22. srpna 2011 v 9:21 | Katherine Black
Dobré ráno!!!

Všem se moc omlouvám. Vy jste dělali dokonalá díla a já jsem ani nebyla schopna dodržet termín vyhodnocení!
Měla jsem totiž večer autonehodu. Celou noc jsem byla na pozorování. Vážně se nezlobte :(. Celou tu dobu jsem myslela jenom na to, že nestihnu udělat uzávěrku a moc moc moc mě to mrzí!!!
Samozřejmě vám přináším slíbené ohodnocení a zároveň musím poděkovat všem, kteří se této soutěže účastnili!
Několik z vás jsem ohodnotila i diplomem tak se podívejte do výstavní skříně. A samozřejmě jsem zapsala pár z vás do síně slávy. Slibovala jsem to už dlouho a je to opravdu zaslužené!

BODY:

1. místo Ravenclaw - 126
2. místo Slytherin - 117
3. místo Gryffindor - 99
4. místo Mrzimor - 85

Hodnocení je naprosto spravedlivé. O to, kdo má nejvíc bánsí by se nejspíš mohl hádat Zmijozel s Havraspárem, ale o počet nešlo. Za další básně jste dostávali bonusová body. Havraspáru však musím pogratulovat jelikož vaše dila byla často velmi nádherna takže jste vyhráli zaslouženě :). --mrkněte se na naši výstavní skříň.

Všem, ale ještě jednou děkuji a nemusiíte se bát jelikož to byla pouze první soutěž z celého turnaje. Až celkový počet rozhodne o totálním vítězi. Alespoň máte motivaci.
Dále je načase abych zveřejnila další soutěž,

inspirovala jsem se v naší tajemné komnatě. Druhým úkolem bude vymyslet velice jendoduchou věc. Tato soutěž bude o menší počet bodů a každý může napsat pouze jednu odpověď!!!! Vyhraje ten nejoriginálnější návrh.

Otázka zní? Jakou nemoc by jste připsali mé hůlce ( ať už vymyslíte něc jako hůlkové spalničky, či cokoli jiného prosím rozveďte to). čím víc rozepíšete to, jak se nemoc projevuje tím více bodů získáte :)
Ještě jednou se omlouvám a pusťte se do dalšího kola!

P.S. U každého studenta si zaznamenávám kolik získal bodů a už brzo snad postoupíte do dalšího ročníku :).

Odcházím - večer jsem tady!

21. srpna 2011 v 12:06 | Katherine Black
Takže milí. jak jsem psala musím teď na několik hodin odejít. Prosím aby jste všechny dotazy směřovali do kabinetu (v případě profesorů) nebo do tajemné komanty (v případě studentů).

Předem mockrát děkuji. Až se vrátím pustím se rovnou do vyhodnocování. Připomínám, že ještě máte dost času na to zvrátit výsledky :).
Katherine Black

P.s. Nepoperte se! A používání kouzel na studenty jiné koleje je přísně zakázáno! :)))

Zápis na vyučování

21. srpna 2011 v 8:42 | Katherine Black
Zdravím drazí :).

Na základě vašich dotazů jsem usoudila, že by už bylo vhodné dát sem článkek, který bude jasně určovat, který profesor bude, co učit. Prosím aby se tedy každý profesor, který má zájem zapsal do komentářů a vybral si jeden z následujících předmětů : lektvary,obrana proti černé magii,přeměny,jasnovidectví,hodina letání na koštětech,starodávné runy,péče o kouzelné tvory,levitace,zaklínadla, rostlinstvo (Né, Severusi ani mne jich už víc nenapadlo a děkuji za inspirace ;)).

Pokud vím tak Lektvary jsou už zabrané Severusem a hodina přeměňování je určena profesorce McGonagalové. Prosím aby to tito dva pouze potvrdili a aby si tyto hodiny jiný profesor nevybíral.
Dále k našemu probíhajícímu turnaji. Za tu chvilku mé nepřítomnosti se tam opravdu odehrál souboj. Nebudu opakovat, jak jsem nadšená jen vám oznámím, že bodů dostanete dostatek a zaslouženě :). Jisté koleje mají menší převahu a tak doufám, že se zapojí ještě i druzí aby se pokusili počet básní vyrovnat. Musím také upozornit, že pouze nejlepší báseň od jednoho čověka bude ohodnocena plným počtem bodů, ale zbytek dostane body bonusové.
Také vám s potěšením oznamuji, že už mám nápady na pokračování turnaje a vyzkouším, jak vaši krativitu tak i vědomosti ohledně HP (nebojte nic složitého ;)).
Dnes prosím omluvte mou nepřítomnost od 13:00 do večera. Mám jisté neodkladné záležitosti, ale bude-li mít student či profesor jakýkoli dotaz klidně pište (profesoři do kabinetu a studenti do tajemné komnaty). Na vše odpovím večer i s výsledkami a dalším zadáním do příštího dne.

Pořád doufám v nové studenty ať výuka začne.
S pozdravem Katherine Black

Jsem potěšena

20. srpna 2011 v 20:16 | Katherine Black
Drazí studenti a profesoři. Vaše účast v turnaji mě velice potěšila a jen mne to inspirovalo do dalšího dne. Už teď jsem si všechny básně prohlédla a každá kolej se určitě může těšit na body :).
Zítra po vyhodnocení vám samozřejmě napíšu druhou soutěž v našem turnaji.

Studentů pomalu, ale jistě nabývá a tak jestli všichni vydržíte už brzo začneme naplno a budu moci rozdělovat stupně. Všichni kteří jste se zapsali v průběhu těchle dnů po úspěšném dokončení alepsoň pár hodin nebo získáte - li dostatek bodů - budete přesunuti do druhého ročníku. Všichni dostanete diplom o postupu do dalšího ročníku!

Do druhého ročníku postoupíte získáte - li pro svou kolej 100 bodů. Po 1. soutěži si začnu vést zápisky o tomm kolik jich, kdo má :) a až jich budete mít 100 postoupíte!
Ještě jednou všem děkuji. Profesoři vymýšlejte nápady na smysluplné a zábavné hodiny a studenti ... hurá do soutěźí :)
P.S. četla jsem si básně a Gryffindor a Slytherin jsou navzájem nějak rozhádaní xD. Koukám, že vás asi film vážně dostal. No nic, tak to má bát soutéžíte přeci kaźdý za svou kolej.
S pozdravem Katherine

Vyučování

20. srpna 2011 v 14:43 | Katherine Black
Jedna z profesorek měla dotaz ohledně výuky na škole. To momentálně není možné. Jak jistě chápete je nás zatím málo. Chci s tím počkat do té doby než bude v jedné koleji minimální počet 4 studentů. Probíhat by to mělo tak že mi kaźdý profesor napíše do kabinetu, kdy má čas dávat hodinu a já napíšu oznámení, že se bude hodina konat tu a tu dobu. Nemělo by se to měnit jelikož pak sestavím i rozvrh. Pokud hodinu nechcete dávat nebo nemáte čas nic se neděje, ale předem napište, že se termín ruší.
Dále upozorňuji, že je to vše dobrovolné a rozhodnete -li se, že vůbec žádné hodiny dávat nebudete nic se neděje ovšem byl by to pěkný přínos. Můžete své studenty i zkoušet. Bude -li nějaký student aktivní a bude mít vždu správné odpovédi v testu, klidně napište do kabinetu a přidělím jeho koleji nějaké body.

Jinak hodiny budou probíhat tak, že napíšete do kabinetu mimo času i to, jaký ročník si chcete vzít . (pro začátek bude samozřejmě pouze ročník první :))
P.S. nezapomeňte na turnaj :) čas je do neděle 20:00!

Příprava na turnaj

20. srpna 2011 v 10:59 | Katherine Black
Milý studenti a profesoři. Všimla jsem si, že už se vás napsalo poměrně dost na to, jak krátkou dobu škola fungu a pár z vás se už i aktivně podílí na konverzacích v kolejích. Děkuji, jste první studenti a profesoři tak si to važte a užívejte.

Momentálně se čeká na další studety aby i poslední kolej měla šanci získávat body a poté odstartuju menší turnaj :) Doufám, že se zůčastníte jelikož první body opravdu závisí pouze na vás tak nenechte svou kolej na nule. turnaj bude i o diplomové ceny a místo v síni slávy, kde bude zveřejněn i váš blog.

P.S. profesrů je dostatek na to bych vám mohla přidělit jednotlivé koleje. Když vám je přidělím budete moci získávat body v soutěžích pro koleje i vy. Bez koleje můžete samozřejmě hrát také, ale pouze o diplom a síň slávy.
Přesný seznam komu, která kolej patří uvidíte při zahájení turnaje.

S pozdravem Katherine Black
 
 

Reklama