Sál soutěží

Poslední zkouška 1. turnaje!

23. srpna 2011 v 9:52 | Katherine Black
Krásné ráno. Jak jsem slibovala, je tady finále našeho prvního turnaje! Možná si to neuvědomujete, ale je to pro mě veliká událost protože jsem nečekala, jak se celé Bradavice rozběhnou.
Přejdu rovnou k věci protože už určitě všichni čekáte, co se bude dít.
Máme tady 4 nominované studenty, kteří mohou získat rovných 50 bodů pro vaši kolej! Tentokrát je vítězem pouze jeden jediný student, který může získat rovných padesát. Ostatní dostanou po deseti - zapojí-li se :). Jsem si jistá, že profesoři vybrali dobře a že vám to půjde skvěle.

za Slytherin to je LUSI GREEN ---- za Gryffindor BEN OWEN ----za Hufflepuff MICHAELA POTTEROVÁ ----a za Ravenclaw PATRICIA ROGERS
Pravdila: Z vaší koleje jsme zakleli na jednom z nebezpečních míst vašeho spolužáka! Na vás je aby jste jej vysvodbodili. Na konci textu máte napsané místo, ze kterého je budete muset vysvobodit. Cestou vás však čeká mnoho překážek, které jsou tam uvedené také. Od vás se očekává, že mi napíšete jak přesně se přes ně hodláte dostat. Pište to jako by jste to opravdu zažívali (ukázka:* musím to přeskočit, udřela jsem se, ale dokulhám se až do cíle....atd.). Čím více to budete prožívat tím lépe! Budu hodnotit jak kvalitu tak i délku díla, proto na tuto soutěž máte čas až do 22:00 ve čtvrtek! Nebojte se používat také ta nejrůznéjśí zaklídnadla, která máte tímto samozřejmě dovolena i mimo školu :)!

zachraňovat budete muset KATEŘINU GILBERT za Slytherin,SOŇU ŠTEFÁNIOVOU za Gryffindor, za Hufflepuff JANET JACKSON a za Ravenclaw bude uvězněn SAM SWEEN!
Pokud zadání nerozumíte napište prosím Hagridovi, kterému za tuto soutěž všichni vděčíme! Moje přítomnost v průběhu dneška je velice omezená!
Místo, ze kterého musíte své přátele vysvobodit: Zapovězený les! ------- Nejdřív vás po cestě napadne Akromantule, dostanete se na okraj obrovského strmého útesu (jeden špatný krok a padáte do nekonečné hlubiny), za útesem se nachází neprůchodná bažina, za bažinou se cítíte hrozně - nablízku jsou smrtijedi, najdete mrtvého jednorožce, v dálce vidíte kentaura (co s ním uděláte?), nakonec vás napadne vlkodlak. Dostanete se až ke svému spoluźákovi, ten je zamčen za obrovskou branou před ní však stojí vrba mlátička.
A to je vše připomínám, že čím více se rozepíśete tím lépe! A musím upozornit, že sebou kromě vaší hůlky (doufám, že nemá žádnou z nemocí!!!) nemáte vůbec nic!

Sál soutěží

18. srpna 2011 v 17:48 | Katherine

Nacházíme se v sále Soutěží. Jak jsem slibovala bude zde mnoho soutěží ve kterých bude vaše kolej získávat body. A nejenom to. Stane-li se, že nějaký student vytvoří pro svou kolej dílo, obrázek nebo něco podoného do soutěže jeho jméno i blog bude zveřejněn v síni slávy.

Budete-li mít se soutěží nějaké problémy nebo to bude hromadná soutěž, kde se bude třeba domluvit můžete si kdykoli zažádat o schůzku vaší koleje buď u mně nebo u profesora vaší koleje v kabinetu.

Na konci měsíce zveřejním kolik, která kolej získala bodů, ale nejaktivnějšího člena koleje budu oceňovat a vyhlašovat každý týden (v takovém případě vám dám vědět na váš blog.)

Jednotlivici i koleje obdrží krom bodů a místa ve síni slávy i ceny v podobě diplomů nebo virtuálních pohárů :).Připomínám, že oceňuji pouze studenty kteří už patří do nějaké koleje. Soutěžit nesmí žádný jiný člověk, který s enepřihlásil. Máte-li zájem být studentem v jedné z Bradavických kolejí prosím registrujte se --> chci být studentem .

Věřím, že se zapojíte.
prof. Katherine Black
POZOR ! JE VELICE NUTNÉ ABY JSTE DO KOMENTÁŘŮ NAPSALI KE JMÉNU I VAŠI KOLEJ JINAK VÁM NEBUDU UDĚLOVAT BODY!
 
 

Reklama