Turnaj 1. - 1. Soutěž

1. Turnaj - 1. Soutěž

20. srpna 2011 v 12:42 | Katherine Black
Dobrý den všem studentům a profesorům. Jak jistě víte Bradavice jsou v provozu zatím jen pár dnů, ale jelikož máme v každé koleji jednoho studenta rozhodla jsem se, že si budete moci získat pro svoji kolej nějaké první body. Za každé dílo dostanete určitý počet bodů a nejlepší dostane i diplom a bude zapsán do síně slávy. Co se týče profesorů tak se soutěže zúčastnit mohou také, ale pouze ti, kterým patří nějaká kolej budou získávat body. Ostatní můžou vyhrát diplom nebo jinou cenu.

Jelikož je počet profesorů také určitý rozhodla jsem se vám dočasně přidělit jednu z kolejí (klidně i nastálo bude -li vaše aktivita častá) :). Nechcete-li napište do kabinetu!
prof. Severus Snape - samozřejmě ZMIJOZEL (Slytherin)
prof. Bathsheba Babblingová - HAVRASPÁR (Ravenclaw)
prof. Aurora Ministrová - MRZIMOR (Hufflepuff)
prof. Minerva McGonagallová - NEBELVÍR ( Gryffindor)

První soutěž spočívá v tom, že zájemce o body napíše do NEDĚLE - 20.00 kratičkou báseň. Měla by se vázat k Harrymu Potterovi, ale jakákoli báseň o čarodějích a magii je samozřejmě vítána.

Nedám vám bližší instrukce jelikož je čistě na vás, jak se rozhodnete. Báseň může mít kolik jen veršů si umanete. Ano, stačí i dva :D. Určitý poče bodů získá každý tak se snažte napsat alespoň ty dva řádky ať nejste na nule - samozřejmě kvalitnější dílo získá více bodů.

Soutěž samozřejmě proběhne zde takže nikam jinam svá díla nepište!

Účast na tomto turnaji není pro nikoho povinná!

Po tomto kole začne další aby měl každý šanci ukázat v čem vyniká. Za každou disciplínu získáte body :) nebo diplomy.

Student i profesor ať prosím uvede ke které koleji patří aby mohl získat body!!!!
S pozdravem Katherine Black. Držím všem palce!
 
 

Reklama