Zápis studentů

Zápis studentů

18. srpna 2011 v 17:46 | Katherine Black
Zde probíhá zápis studentů do kolejí. Prosím napište do komentářů vaše jméno (jména by měla být opravdu vaše nebo si je vymyslete, ale nemusíte psát já jsem Harry Potter a podobně), blog a zda-li souhlasíte s pravidly. Poté vám napíšu na váš blog jestli jste byli vybráni a do jaké koleje budete patřit :)!

P.S. Můžete to brát i jako nějaký druh reklamy jelikož váš web zveřejním u jména :), ale v případě neaktivity vás budu muset ze seznamu vymazat

Pravdila :

Očekávám od vás-: 1. opravdu by se sem měli hlásit pouze fanoušci HP. Nemusíte se bát zkoušet vás nebudu, ale je potřeba aby jste se účastnili alespoň pár debat nebo příběhů (uvidíte příště).

2. Profesoři se musí chovat, jako profesoři. To neznamená, že máte právo nadávat studentům, ale jste něco jako admini a očekávám od vás větší aktivitu (jako v normální škole - tam se studenti taky flákají ne? :)). Do kabinetu můžete psát jestli chcete někoho svolat ( budete-li prof. Mg gonagalová nebo někdo podobný může se stát, že vám bude přidělena kolej a bylo by dobré se i o ni jednou za čas starat.)
3. Psát by se mělo formou: Například nacházíme-li se v nějaké restauraci à * Přišla a dá si ležák rozhlédne se a očekává, že si k ní někdo přisedne.
další komment: * Vidím holku která sedí sama a pije ležák. Přisednu si k ní. Z jaké si koleje? Ptám se………………..atd. Samozřejmě se můžete ptát a bavit normálně, ale z vlastních zkušeností vím moc dobře, že ta první metoda funguje velice dobře. à A TOTO JE VELICE DŮLEŽITÉ TAK TO PROSÍM AKCEPTUJTE. Každý, dko chce být studentem či profesorem musí s pravidly souhlasit!

Více o chodu stránky TADY

prof.Katherine Black

 
 

Reklama